Co chceme v červenci

Ulovili jsme pro vás!
Zpět

Usni, když to (ne)dokážeš

Dodow - Endgadget.comJak říká jedna naše kolegyně: „Spánek je sexem zítřka“. A ač si to spousta z nás nechce přiznat, na délce záleží. Francouzští nespavci proto přišli s metronomem, který vám pomůže rychleji usnout díky projekci na strop. Dodow vám ale nebude pouštět osmihodinový film o pasoucích se ovcích Béé Béé Land. Namísto toho na stropě uvidíte šnečím tempem pulsující modré světlo. To vám z hlavy vyžene veškerý zbytek myšlenek, jež se vám tam během dne uhnízdily. Jak? Stačí spojit vaše dýchání s pomalým rytmem, který udává světlo. Takže se hezky uvelebte v peřinách. A nádech. A výdech.

mydodow.com

Konečně pořádná modelína

FixIts - (Kickstarter.com)Domácí mazlíčci jsou úžasná stvoření. Můžete se s nimi tulit, hrát si s nimi, svést na jejich trávicí trakt absenci vašeho domácího úkolu či si pořídit cool jizvy na rukou. Taky vám občas rozkoušou izolaci u napájecího kabelu. Namísto čekání na poslední dobytí vašeho telefonu a výletu do Alzy tu teď jsou FixIts – tyčinky z ekologického plastu, které měknou ve vařící vodě. Kousek pak odtrhnete jako Jarda Jágr americkou žvýkačku a obalíte obnažené dráty. A když vám nějaký ten kus zbyde, znovu ho zahřejete a uděláte si z něj držák na telefon nebo si slepíte brýle. Soudruzi z NDR se mohou jít zahrabat.

kickstarter.com

Sbohem, selfie tyče

AirSelfie - (Droneweb.cz)To by bylo, abychom sem nedali něco pro milovníky sociálních sítí. Pokud patříte mezi selfíčkové d’Artagnany, co své teleskopické kordy vytahují na každé vyhlídce, AirSelfie ve vaší výbavě nesmí chybět. Maličkatý dron disponuje 12megapixelovou kamerou a dolétne až do výšky dvaceti metrů. A pak, že je těžké získat trochu nadhledu. Navíc má tento kapesní pomocník samospoušť, což vám dává plno času schovat mobil a tvářit se, že vás fotí někdo jiný. Jediné, co nás trochu zneklidňuje, je představa davu turistů, kteří vymění selfie tyče za drony. To bude teprve bzukot!

airselfiecamera.com

Smotej to

LG Rollable OLED TV - (CNET.com)Co všechno se dá srolovat – cigareta, noviny, 65palcová televize, koberec nebo čajový list. Zarazilo vás něco? Představa designové krabice, ze které se vzhůru odvíjí 165centimetrový 4K displej, nám přijde stejně bláznivá jako fantastická. Ano, je to stále ve fázi prototypu, ale tento obývákový amplifikátor feng shui se po uvedení na trh jistě stane hitem všech moderních domácností. A budete ho moci ovládat jako okénko v autě. Kdo ví, třeba si za pár let sbalíte s tatrankami na cesty i malou televizi.

lg.com

Už žádné čekání na signál

ReachCase - (ZDNet.com)Kdo by nechtěl silnější signál v telefonu? V případě odlehlejších míst, kde se modlíte za každou čárku v horní části displeje vašeho telefonu, už tuplem. Ať už patříte mezi část populace sužovanou dnes už téměř sprostým slovem Edge, digitální nomády či nadšené průzkumníky přírodních krás, ReachCase vám jde naproti. V grafitově černém pouzdře pro telefon se totiž skrývá silná anténa. Tu navíc můžete vysunout a zvýšit tak příjem signálu. A to vše proto, abyste mohli dál nerušeně streamovat hudbu od Nightwork.

reachcase.com

Herní ovladač na klíčenku

8BitDo ZERO - (8bitdo.com)Pokud jste vyrůstali s Nintendem v ruce, dokázali jste si v tu dobu asi těžko představit, že za několik let budou lidé nosit po kapsách mini počítače a hrát 3D hry. Teď nastal čas triumfálního návratu milované platformy s bezdrátovým herním ovladačem 8BitDo Zero. Jako nejmenší herní ovladač krásně zapadne mezi spleť vašich klíčů a vydrží celou noc náročného paření. A i přes rekordní mrňavost jsou od sebe tlačítka dostatečně daleko pro zájemce, co mají prsty jak Kostelecké uzeniny. Prostě zábava pro všechny.

8bitdo.com

Připravil: Dominik Ježek

Zpět