CAT S30 – HRDINA MĚSÍCE

#Hrdina měsíce
Zpět

Tam, kde ostatním dochází dech, CAT S30 teprve začíná. Extrémní telefon pro ty, kteří vědí, co chtějí.

 

5PARAMETRY:

  • OS Android 5.1
  • 4,5″ displej s krytím Gorilla Glass 3
  • 142 x 72,7 x 13,3 mm
  • Hmotnost 181 g
  • Čtyřjádrový procesor

 

 

TÉMĚŘ NEZNIČITELNÝ

Armádní certifikace Mil SPEC 810G a nejvyšší stupeň krytí IP68 mluví samy za sebe. Poctivě pogumovaná, vylepšená konstrukce s vyztuženými rohy vydrží nejenom pád z 1,8 metru, ale i hodinové potopení ve vodě v metrové hloubce. Telefon se nebojí ani mastnoty, odření, mrazu či horka. Funguje totiž v rozmezí teplot –25 až +55 °C, o čemž si může drtivá většina chytrých telefonů nechat zdát. CAT S30 zkrátka není žádné ořezávátko.

 

CENOVĚ DOSTUPNÝ

Pro mnoho telefonů s extrémní výdrží musí člověk sáhnout poměrně hluboko do kapsy. CAT S30 přichází s příjemnější cenou, aniž by slevil z požadavků na výdrž v nehostinných podmínkách. Displej je chráněn sklem Gorilla Glass 3, konektory jsou opatřeny gumovými krytkami, aby se do nich nedostaly prach či voda, a gumový rámeček neznatelně překrýv. úroveň dotykového displeje, čímž přispívá ke zvýšené odolnosti. Stejná odolnost, lepší cenová dostupnost.

 

VÝBAVA DO NEPOHODY

Jak fyzická odolnost, tak i výdrž na baterii jsou u S30 nekompromisní. 3 000mAh baterie vydrží až 12 hodin hovoru a až 19 dní v pohotovostním režimu. Pod 4,5″ TFT displejem s rozlišením 480 x 854 tepou čtyři jádra procesoru Qualcomm MSM8909 na frekvenci 1,1 GHz. 5Mpx fotoaparát disponuje autofokusem a je schopen natáčet videa v HD kvalitě. Plně vystačí při běžném denním používání a nabízí i možnost rozšíření o externí paměťovou kartu o kapacitě až 64 GB.

 

POUŽITELNÝ KDYKOLI A JAKKOLI

Mokré prsty či pracovní rukavice nečiní robustnímu silákovi problém. Reaguje rychle a přesně. Snadnému ovládání v extrémně náročných podmínkách napomáhají tři mechanická tlačítka pod displejem a jedno po straně. Funkci postranního tlačítka si můžete nastavit dle libosti – buď jako spouštěč vybrané aplikace, či např. zapnutí LED blesku, který vám poslouží jako svítilna. Technici amerického strojírenského giganta opět ukazují světu, jak se vyrábí telefon pro extrémní podmínky.

 

 

 

Zpět