Aplikace k natáčení

#appky
Zpět

Aplikace k natáčení

 

Magisto (Android, iOS)

46_migisto-ikona

Jednoduchá aplikace na editaci videa. Vyzkoušejte si magickou aplikaci na střihání videa. V appce jen vyberete záznamy, z nichž chcete svůj klip sestříhat. Magisto samo pozná scény, ve kterých se něco děje, a ty pak naváže na sebe. K tomu přidejte hudební podkres z vašich MP3 a máte hotovo. (dříve ji měl T-Mobile v BTL kampani, takže ji řada uživatelů ještě může mít (alespoň v živé paměti)).

 

VivaVideo (Android, iOS)

46_vivavideo_ikona

Jedna z nejpopulárnějších aplikací na střih videa.

 

FxGuru: Movie FX Director (Android,iOS)

46_FXGuru_ikona

Přidávejte do svých videí efekty jako z hollywoodských trháků.S aplikací FXGuru můžete do svých videí přidat všechno, čím disponuje správný hollywoodský trhák – výbuchy, padající helikoptéry, plamenomety i plavidla mimozemšťanů létající po obloze.

 

Vine (Android, iOS, WP)

46_Vine_ikona

Aplikace Vine je nejlepší způsob, jak vidět a sdílet život kolem Vás v pohybu. Vytvořte krátká, ale krásná videa jednoduchým zábavným způsobem a sdílejte je se svými přáteli a rodinou.

 

1 Second Everyday (Android, iOS)

46_1_second_ikona

1 vteřina denně a za 365 dní máte hezké video.Stačí natáčet video 1 vteřinu denně a za rok budete mít krásný souhrn toho, co jste dělali. Aplikace 1 Second Everyday je prvních třicet dní zdarma, pak stojí jeden dolar. Aplikace sama si umí vytahat videa z Vašeho telefonu a to i třeba ta, která jste natočili přes Instagram.

 

Horizon (Android, iOS)

46_horizon_ikona

Širokoúhlé video v jakékoliv poloze vašeho telefonu. Aplikace zabraňuje tomu, aby uživatelé točili videa, která jsou na výšku. V jakékoliv poloze telefonu tak drží širokoúhlý záběr (ten se podle otáčení telefonu zvětšuje nebo zmenšuje), který odpovídá požadavkům sledování videa v televizi nebo na Youtube – nikdo nechce, aby video na televizi bylo jenom jako úzký pruh uprostřed černé plochy.

 

Framelapse (Android)

46_Framelapse_ikona

Aplikace na natáčení časosběrných videí. V rámci nastavení můžete štelovat délku videa, počet snímků nebo třeba zoom. Pokud si zaplatíte za profesionální verzi, dostanete k dispozici další nástroje (možnost zamknutí expozice), případně automatické nastavení v rámci kouzelného Wizard módu.

 

Hyperlapse (iOS)

46_Hyperlapse_ikona

Díky Hyperlapse můžete natáčet zrychlená videa, aniž by tím však trpěla jejich kvalita. Pokud totiž natočíte video na mobil a prostě jej zrychlíte, výsledek je díky otřesům v podstatě nekoukatelný. Hyperlapse tohle řeší. I videa, která natočíte pouhou rukou, se dají v pohodě sledovat a to i při dvanáctinásobném zrychlení.

 

YouTube (Android, iOS, WP)

Poslední verze oficiální YouTube aplikace nabízí nový pěkný design uživatelského rozhraní, možnost personalizace domovské stránky, zcela nové možnosti přehrávače a možnost rotace videa.

 

 

 

 

 

Zpět