AIRBNB A T‑MOBILE ROZDÁVAJÍ STOVKY EUR CESTOVATELŮM

#Návody a inspirace
Zpět

Ubytovat se přes Airbnb už můžeme ve více než 34 000 městech nacházejících se ve více než 190 zemích celého světa. Když vezmeme v úvahu, že zmiňovaná společnost byla založena teprve v roce 2008, nezbývá nám než smeknout klobouk. Navíc se její potenciál vůbec nezmenšil, poptávka po ubytování na portálu stále ještě převyšuje nabídku. Proto Airbnb společně s T-Mobile Česká republika přinášejí v programu Našim pro radost další výhodu určenou všem milovníkům cestování, cizích kultur a nevšedních zážitků.

 

Vídeň, Londýn, Barcelona, New York. Trefili jsme některé z vašich oblíbených měst? Pokud ne, tak nevadí, je to jen zlomek toho, kam si můžete letos vyrazit se slevou 100 €. Pokud vlastníte dům, byt, chatu nebo se u vás přes léto nachází volný pokoj, můžete využít akce, která odstartovala 16. května a bude platit až do konce letošního srpna. V rámci ní přislíbilo Airbnb každému, kdo se na jejich portálu zaregistruje přes link operátora jako hostitel, voucher v hodnotě 100 € na ubytování v rámci sítě Airbnb doma i v zahraničí. Podmínkou je, že odměna může být vyplacena až poté, co skončí pobyt prvního hosta a všechny závazky vůči Airbnb jsou uhrazeny. Toto první ubytování musí mít hodnotu alespoň 25 † a musí proběhnout do 30. 9. 2016. Ve výhodě jsou samozřejmě vlastníci nemovitostí na území Prahy, ale akce platí bez omezení pro celou ČR. Kompletní podmínky akce naleznete na www.nasimproradost.cz.

 

PLŇTE SI SVÉ SNY!

A pak že bez práce nejsou koláče. Pronájmem nemovitosti na Airbnb si můžete vylepšit své měsíční příjmy prakticky bez námahy. Obvykle se ceny za „půjčení“ nemovitosti přes Airbnb pohybují na vyšší úrovni než u běžného pronájmu, navíc si můžete sami určovat, kdy, komu a na jak dlouho dům, byt anebo třeba jen pokoj zapůjčíte. Finance navíc, které získáte pronájmem přes Airbnb, pak můžete využít třeba na své vlastní vysněné cesty. A při využití akce T-Mobile k nim přidáte dalších 100 €, které nejspíš někde na chodníku jen tak nenajdete.

 

TO STÁLE JEŠTĚ NENÍ VŠECHNO

Akci je navíc možné spojit ještě s jinou podobnou, kterou Airbnb a T-Mobile odstartovaly již dříve. V rámci ní obdrží všichni nově registrovaní cestovatelé (opět platí pouze při registraci přes speciální odkaz) jako odměnu slevu na ubytování v hodnotě 30 €. Takže si to shrneme: zaregistruji se na Airbnb přes speciální T-Mobile odkaz, získám voucher v hodnotě 30 €, poté se zaregistruji ještě jako hostitel také přes speciální odkaz a po ubytování svého prvního hosta získám další voucher v hodnotě 100 €. Vysněné cestování vás tak může vyjít až o 130 € levněji.

 

S takovou se to léto hned rýsuje úplně jinak. A my jdeme raději rýsovat do plavek, ať se pak na té pláži nemusíme stydět.

 

REGISTRUJTE SE JAKO HOSTITEL NA TOMTO ODKAZU:

https://www.airbnb.cz/host

REGISTRUJTE SE JAKO CESTOVATEL NA TOMTO ODKAZU:

https://www.airbnb.cz/

Zpět