A CO SJÍŽDĚJÍ ČECHOSLOVÁCI?

Vybrali jsme pro vás pět českých a slovenských videoklipů, které na YouTube překonaly hranici 10 milionů přehrání.
Zpět

EGO FEAT. ROBERT BURIAN – ŽIJEME LEN RAZ (46 MILIONŮ)

Tohle u nás máme rádi: koupák, zmrzku, týpky s rozhalenkou, holky v bikinách. Prostě voda, slnko, party, relax, na nohou žabky a v ruce energeťák. Tohle dokáže po dvaceti pěti letech znovu sjednotit Československo… alespoň na YouTube. Nandejte si sluneční brýle a vytáhněte osušky, jede se na Mácháč!

 

HUA-02MŇAM MŇAM BOBÍK (31 MILIONŮ)

Neumíme si moc dobře vysvětlit, proč už 31 milionů rodičů spáchalo na svých dětech hanebný zločin. Ale je to tak, čísla nelžou a my tu máme českou mlékárenskou verzi Teletubbies. A pokud by to na vás přesto bylo málo, pusťte si německou verzi.

 

HUA-03

CELESTE BUCKINGHAM – RUN RUN RUN (18 MILIONŮ)

Na Bobíkův piedestal zatím nedosáhla ani slovenská cizinka Celeste, která mu svým veleúspěšným Run Run Run leda tak olizuje kotníčky. Ovšem se svými osmnácti miliony zhlédnutí dokazuje, že to s naším vkusem není ještě tak špatné. Více Celeste do každého mobilu, prosím.

 

HUA-04KRYŠTOF FEAT. TOMÁŠ KLUS – CESTA (15 MILONŮ)

Tleskáme. Nic nepohne českou rukou na myši víc, než spojení národních umělců a žonglérů se slovy Tomáše Kluse s kapelou Kryštof. Přidejte trošku žesťů, video s koňmi a emocemi protkaný projev Richarda Krajča a máte to! Aktuálně tahle citlivá parta sahá po šestnáctém milionu. Jak dojemné…

 

HUA-05BEN CRISTOVAO – BOMBY (11 MILIONŮ)

To by bylo, aby Bena nebylo. Tenhle kluk jede bomby napříč sociálními sítěmi a YouTube samozřejmě nezůstává stranou. A konečně také jeden tuzemský zástupce mezi hudebními klipy, kde se férově tancuje. Jak jinak byste taky chtěli jet bomby, no ne?

Zpět