8 NEJLEPŠÍCH APLIKACÍ NA HORY

#Sport a pohyb
#Téma
#appky
Aplikací se chrlí stovky. Které nejvíc využijete během svých dnů na sněhu?
Zpět

TRACE SNOW

Trace Snow (dříve Alpine Replay) zaznamená celý váš den na horách. Využívá senzory telefonu, díky nimž vám podá přesnou statistiku o vaší rychlosti, ujeté vzdálenosti, spálených kaloriích, skocích a dokonce i času stráveném ve vzduchu.

App StoreGoogle play (zdarma)

ISKI

Čerstvé sněhové zpravodajství a informace ze středisek po celém světě. České hory jsou zastoupené 96 areály, z nichž máte živé vysílání 36 panoramatických a 33 webových kamer a 76 panoramatických map. Vyhledejte si nejbližší středisko, srovnejte nalezené lokality podle stavu sněhu nebo si vybírejte podle mapy. Pro každou zemi si ale musíte instalovat samostatnou appku.

App Store, Google play (zdarma)

SKI INFO CZ/SK

Veškeré informace o střediscích v Česku a na Slovensku. Aktuální počasí, předpověď, aktuální stav sněhu, informace o sjezdovkách a vlecích plus záběry z webkamer.

Google play (zdarma)

ACTIONSHOT

Pořiďte kamarádům sekvenční fotku z jízdy nebo ze skoku. Appka složí více fotek do jedné. Nastavte od 2 do 9 snímků a interval snímání od 1 s do 250 ms.

App Store (zdarma)

SKI ON NEON

Skvělá zábava, když se zaseknete na lanovce. Hra vytvářející závislost. Protáhněte rychlostního lyžaře po 36 různých neonových tratích v sedmi herních modech.
Víc než 8 milionů downloadů.

App Store (zdarma)

SKI PHONE

Nechcete si sundavat rukavice? Zatřeste mobilem nahoru a dolů pro hlasový hovor. Zatřeste dopředu a dozadu pro fotografování. Zůstaňte v teple!

Google play (zdarma)

ZIMNÍ ALPY

Česká aplikace! Všechna alpská střediska. Až devítidenní předpovědi počasí, podrobnější a kvalitnější sněhové zpravodajství, více než 1800 online webkamer, informace o otevřených sjezdovkách a vlecích, stovky skimap, ubytovací informace z 650 středisek v Rakousku, Švýcarsku, Německu, Itálii, Francii a Slovinsku, možnost nastavení powder alarmu.

Google play (zdarma)

SKI TRACKS

Promění váš mobil v trackovací zařízení, které zaznamená všechny detaily o vašem dni na horách. Zobrazí vaši maximální rychlost, délku ujeté trasy nebo převýšení. Zapnete a pak se již o nic nestaráte. Appka běží na pozadí a je šetrná k baterce.

App Store, Google play (~24,70 Kč)

Zpět